KONTAKT

Dyrektor Regionu Zachód
Krzysztof Rutkowski

kom. +48 607 218 018
k.rutkowski@bkfmyjnie.pl

zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Dyrektor Handlowy
Adam Kudźma

kom. +48 601 707 084
a.kudzma@bkfmyjnie.pl

lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Biuro obsługi klienta

tel. +48 91 8147 121
kom. +48 601 577 950
fax +48 91 8147 129
biuro@bkfmyjnie.pl

Serwis

tel. +48 91 8147 134
kom. +48 601 721 664, +48 607 735 705
fax +48 91 8147 129
serwis@bkfmyjnie.pl

dyżury serwisu

kom. +48 607 735 705, +48 601 721 664

Pon-Pt 8:00-21:00
Sob-Nd 9:00-20:00

Księgowość

tel. +48 91 8147 127
fax +48 91 8147 148
ksiegowosc@bkfmyjnie.pl

Marketing

tel. +48 91 8147 117
kom. +48 607 730 869
marketing@bkfmyjnie.pl

Foreign offices

We want to serve and help our clients also beyond Poland. Our foreign representatives are listed below:

Belarus
Dariusz Tomczak

+375 296 263 022
belarus@bkfcarwash.eu

France
Jean Pierre Tulle

+331 609 625 50
france@bkfcarwash.eu

Greece
Manolis Kenteroglou

+30 25510 27535
+30 6945 59 67 07
greece@bkfcarwash.eu

Serbia
Goran Lazarov

+381 602 345
serbia@bkfcarwash.eu

Slovakia
Tomáš Lengyel

+421 244631276
+421 903 257019
slovakia@bkfcarwash.eu

Russia
Bogdan Nowak

+48 503 154 359
+7 911 927 45 76
russia@bkfcarwash.eu

BKF Sp. z o.o.
Skarbimierzyce 22, 72-002 Dołuje k/Szczecina

NIP: 782-237-01-46, KRS: 0000262269
Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 300 000 zł

newsletter BKF notre chaîne YouTube notre profil Google+